Mirante #807 - Praia Do Futuro Por Carpediem
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Σπα & Ευεξία Σολάριουμ |
| Κατάλληλο για παιδιά Παιδική χαρά | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Mirante #807 - Praia Do Futuro Por Carpediem Φορταλέζα με 2 υπνοδωμάτια προσφέρει εξωτερική πισίνα και απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από τη Φορταλέζα. Το διαμέρισμα 52 τ.μ. Βρίσκεται 2 χλμ. από την Παραλία Praia Do Futuro.
Το διαμέρισμα απέχει 19 λεπτά με τα πόδια από το Υδάτινο Πάρκο Itapariká.
Το κατάλυμα έχει θέα στη θάλασσα, διαθέτει ρυθμιζόμενο κλιματισμό, καθώς και μπαλκόνι και χώρο καθιστικού. Απολαύστε άνετο μπάνιο του διαμερίσματος Mirante #807 - Praia Do Futuro Por Carpediem, εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.
Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει στους επισκέπτες παροχές μαγειρέματος, όπως ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει παροχές όπως σολάριουμ για απόλυτη χαλάρωση.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Πανεπιστήμιο της Fortaleza4,1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Φορταλέζα Αεροδρόμιο16 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Πρόσβαση στο διαδίκτυο
- 24ωρη υποδοχή
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
- Αυτόματοι πωλητές
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Σολάριουμ
- Κέντρο γυμναστικής
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- Παιδική χαρά
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Στο το διαμέρισμα Mirante #807 - Praia Do Futuro Por Carpediem έχει πάρκινγκ;
Το το διαμέρισμα Mirante #807 - Praia Do Futuro Por Carpediem παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Φορταλέζα από το το διαμέρισμα Mirante #807 - Praia Do Futuro Por Carpediem;
Το αεροδρόμιο Φορταλέζα απέχει 20 χλμ. από το το διαμέρισμα Mirante #807 - Praia Do Futuro Por Carpediem. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το διαμέρισμα Mirante #807 - Praia Do Futuro Por Carpediem;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Mirante #807 - Praia Do Futuro Por Carpediem.